Witamy na naszej firmowej stronie internetowej.

Auto serwis – Car Service

Specjalizacja – serwis Seat, Skoda, Volkswagen, Audi

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawą samochodów AUDI VW SEAT SKODA. Od wielu lat z powodzeniem zdobywamy doświadczenia na polu zaawansowanej technologii samochodów grupy VW co stale podnosi jakość naszych usług. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów od elektroniki i mechaniki samochodowej szkolonych u przedstawiciela grupy VW na Polskę i poza granicami państwa , ale najbardziej jesteśmy dumni ze zdobytego wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu działamy szybko i profesjonalnie.

Profesjonalna diagnostyka samochodowa

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt komputerowy do diagnostyki usterek i niedomagań urządzeń elektronicznych, oraz specjalistyczną bazę narzędziową. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości świadczonych usług korzystamy tylko z najlepszych jakościowo części zamiennych.

Podejmiemy się naprawy każdej usterki, nawet tych tzw. „ciężkich tematów” z którymi konkurencja sobie nie poradzi. Dlatego jeżeli masz problem ze swoim autem, kolejny warsztat nie potrafi usunąć usterki, każdy mówi coś innego, wymienili Ci „półauta” i nie ma efektu, nie wiesz co dalej robić?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami a my doradzimy i z pewnością poradzimy sobie z naprawą i obsługą w Twoim aucie.

DO MIŁEGO ZOBACZENIA
ARTUR ANISZKIEWICZ & TOMASZ NYĆKOWIAK