Serwis AdBlue — Szczecin

Wykonujemy serwis AdBlue dla Klientów ze Szczecina i okolicy. Usługa dotyczy pojazdów marek Skoda, VW, Seat i Audi. Jest przeprowadzana przez serwisantów z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym. Do pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy, aby zwiększyć precyzję działań i przyspieszyć realizację zleceń.

Funkcje AdBlue

Zastosowanie w samochodzie AdBlue ma na celu zmniejszenie emisji szkodliwych substancji i spełnienie aktualnych norm unijnych dotyczących emisji gazów. Jeśli ustawienia silnika są kompatybilne z zastosowaniem AdBlue, możliwe jest również zmniejszenie spalania i awaryjności pojazdu.

Technologia to w rzeczywistości płyn, który miesza się ze spalinami, powodując ich oczyszczenie. Najczęściej zbiornik na ciecz umieszcza się tuż obok wlewu paliwa, w bagażniku lub pod maską. Awarie systemu dotyczą często pomp, które generują wysokie ciśnienie w układzie redukcji.

Zakres prac naprawczych

Oferujemy zarówno naprawę pomp AdBlue, jak i całych układów. Prace obejmują:

  • naprawę zniszczonego czujnika azotu,
  • regenerację pompy,
  • usunięcie usterek spowodowanych przez krystalizację płynu umieszczonego w specjalnym zbiorniku AdBlue,
  • wymianę lub regenerację wtryskiwaczy,
  • usunięcie problemów z wyciekami z modułu tłoczącego.

Podczas awarii systemu pojawiają się ostrzeżenia, których nie należy ignorować. Najlepiej od razu po ich zauważeniu udać się do serwisu po fachową pomoc. W przeciwnym razie silnik przejdzie w awaryjny tryb pracy, co w niektórych przypadkach będzie wiązało się z koniecznością wizyty w autoryzowanym serwisie, aby ponownie go uruchomić. Zapraszamy do współpracy.