CAR SERVICE SZCZECIN – O NAS

Car Service mieści się w Szczecinie. Od wielu lat z powodzeniem zdobywamy doświadczenia na polu zaawansowanej technologii samochodów grupy VW, co stale podnosi jakość naszych usług. Zatrudniamy wysokiej klasy SPECJALISTÓW  od elektroniki i mechaniki samochodowej szkolonych u przedstawiciela grupy VW na Polskę i poza granicami państwa, ale najbardziej jesteśmy dumni ze zdobytego wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu działamy szybko i profesjonalnie.

Najwyższy standard usług

Posiadamy NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI  sprzęt komputerowy do diagnostyki usterek i niedomagań urządzeń elektronicznych oraz specjalistyczną bazę narzędziową. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości świadczonych usług korzystamy tylko z najlepszych jakościowo części zamiennych.

Podejmiemy się naprawy każdej usterki, nawet tych tzw. CIĘŻKICH TEMATÓW,  z którymi konkurencja sobie nie poradzi. Dlatego, jeżeli masz problem ze swoim autem, kolejny warsztat nie potrafi usunąć usterki, każdy mówi coś innego, wymienili Ci „pół auta” i nie ma efektu, nie wiesz co dalej robić, SKONTAKTUJ SIĘ  z nami, a doświadczysz nowego wymiaru obsługi. Doradzimy i z pewnością poradzimy sobie z naprawą Twojego auta. Wysoka jakość obsługi sprawia, że współpracują z nami klienci z całego Szczecina i okolic.

DO ZOBACZENIA

ARTUR ANISZKIEWICZ & TOMASZ NYĆKOWIAK