Serwis Audi, Seat, Skoda, VW, Volkswagen w Szczecinie

W naszym auto serwisie diagnozujemy usterki, ustalamy sposób ich usunięcia oraz pozbywamy się problemu. Gwarantujemy pomoc doświadczonych mechaników. Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego warsztatu!

Zajmujemy się naprawami samochodów osobowych i dostawczych. Mamy duże doświadczenie z zakresu mechaniki i elektromechaniki, dzięki czemu podejmujemy się naprawy zarówno drobnych i prostych usterek, jak i tych skomplikowanych. Dysponujemy nowoczesnym sprzęt do diagnostyki samochodowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie zlokalizować każdą usterkę.

Specjalizujemy się w naprawach samochodów marki:

  • Audi,
  • VW,
  • Seat,
  • Skoda.

Ponadto zajmujemy się również pozostałymi autami! Problemu nie sprawiają nam ani starsze, ani nowsze modele. Ofertę kompleksowych napraw z zakresu mechaniki, elektroniki i elektromechaniki samochodowej uzupełniają usługi bezpiecznego zwiększania mocy silnika (chip tuning)  oraz serwis klimatyzacji. Jeśli poszukujesz profesjonalnego mechanika, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie naprawy wykonujemy tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego lub osobistego odwiedzenia warsztatu zlokalizowanego w Szczecinie. Przedstawimy szczegółowe informacje o usługach, terminie realizacji zlecenia oraz cenie. Gwarantujemy brak ukrytych kosztów. Zapraszamy do współpracy!

Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni

Oprócz tradycyjnych napraw mechanicznych, elektrycznych i serwisu klimatyzacji, naszym klientom oferujemy również usługę dynamicznej wymiany oleju w skrzyni. Na czym ona polega? Tego rodzaju zabieg w odróżnieniu od klasycznej grawitacyjnej metody zmiany środka smarnego w przekładni, pozwala pozbyć się całości starego płynu. Dzięki temu usunięte zostają również wszystkie zabrudzenia znajdujące się w skrzyni, co w znacznym stopni minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii.

Nasza kadra

Jeden z powodów, dzięki którym nasz serwis samochodowy jest wyjątkowo chętnie wybierany przez kierowców to wyspecjalizowana kadra. Car Serwis to zespół mechaników, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz wyjątkową wiedzą zdobytą nie tylko podczas pracy w warsztacie. Dzięki ścisłej współpracy z grupą VW nasi mechanicy i elektrycy odbyli liczne szkolenia organizowane przez koncern na terenie zarówno Polski, jak i za granicą. Dzięki fachowej wiedzy i najnowocześniejszym rozwiązaniom przekazywanym podczas kursów, jesteśmy jednym z najlepszych auto serwisów w północno-zachodniej Polsce.