Auto serwis w Szczecinie — szybkie i kompleksowe naprawy

Auto serwis obejmuje zdiagnozowanie usterki, ustanie sposobu jej usunięcia oraz pozbycie się problemu. Gwarantujemy pomoc doświadczonych mechaników. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Oferta

Zajmujemy się naprawami samochodów osobowych i dostawczych. Mamy duże doświadczenie z zakresu mechaniki i elektromechaniki, przez co podejmujemy się naprawy zarówno drobnych i prostych usterek, jak i tych skomplikowanych. Dysponujemy nowoczesnym sprzęt do diagnostyki samochodowej, dzięki czemu każdą usterkę błyskawicznie i precyzyjnie zlokalizujemy.

Specjalizujemy się w naprawach samochodów marki:

  • Audi,
  • VW,
  • Seat,
  • Skoda.

Jednak zajmujemy się również pozostałymi autami! Problemu nie sprawiają nam ani starsze, ani nowsze modele. Ofertę kompleksowych napraw z zakresu mechaniki, elektroniki i elektromechaniki samochodowej  uzupełniają usługi bezpiecznej zwiększania mocy silnika (chip tuning)  oraz serwis klimatyzacji. Jeśli poszukujesz profesjonalnego mechanika, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Dbamy także o Twój czas, dlatego wszystkie naprawy wykonujemy tak szybko, jak się da. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego odwiedzenia warsztatu zlokalizowanego w Szczecinie. Przedstawimy szczegółowe informacje o usługach, terminie realizacji zlecenia oraz cenie. Gwarantujemy brak ukrytych kosztów. Zapraszamy do współpracy!